close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Sobota 22 Lipiec 2017 | Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Strona głównaKontaktAktualnościGaleriaPrzetargiWirtualne wycieczki po Gminie CzłuchówMapyABC o azbeścieCZYSTE POWIETRZE POMORZA EDYCJA 2017
INFORMATOR
SAMORZĄD
SPORT
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
OCHRONA ŚRODOWISKA
Edukacja
LOKALNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
  
Kalendarz wydarzeń
Lipiec
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031



on line: 10 odwiedzin:



Liga Powiatowa

POWIATOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ LZS 5+1

NAZWA

MECZE

GOLE

PKT.

1

LZS KOŁDOWO,

15

89:37

40

2

LZS ZNICZ ORZEŁ RYCHNOWY

17

114:66

32

3

LZS ZEFIR POLNICA

16

53:43

31

4

LZS PIONIER BISKUPNICA

16

65:52

27

5

LZS KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

16

59:90

19

6

LZS MMA MOSINY

15

70:92

16

7

LZS SKRA BIŃCZE

14

70:85

15

8

LZS GROM BARKOWO

16

53:67

15

9

LZS KOLEJARZ WIERZCHOWO

6

24:28

7

10

LZS ZNICZ GLĘDOWO

15

25:70

6

 

1 KOLEJKA 30.04.2017

1

MMA MOSINY

SKRA BINCZE

2:11

2

GROM BARKOWO

PIONIER BISKUPNICA

3:6

3

KOLEJARZ WIERZCHOWO

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

3:0

4

ZNICZ GLĘDOWO

ORZEŁ RYCHNOWY

3:0

5

ZEFIR POLNICA

KOŁDOWO

2:4

2 KOLEJKA 07.05.2017

1

ZEFIR POLNICA

SKRA BINCZE

2

KOŁDOWO

PIONIER BISKUPNICA

Mecz odbędzie się 10.05.2017 (sroda) w Człuchowie Orlik koło basenu godzina 19:00

3

MMA MOSINY

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

9:5

4

GROM BARKOWO

ORZEŁ RYCHNOWY

2:4

5

KOLEJARZ WIERZCHOWO

ZNICZ GLĘDOWO

3:0

3 KOLEJKA 15.05.2017

1

ZEFIR POLNICA

PIONIER BISKUPNICA

2:5

2

SKRA BINCZE

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

13:5

3

KOŁDOWO

ORZEŁ RYCHNOWY

8:6

4

MMA MOSINY

ZNICZ GLĘDOWO

3:0

5

GROM BARKOWO

KOLEJARZ WIERZCHOWO

Przełożony

4 KOLEJKA 21.05.2017

1

ZEFIR POLNICA

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

3:0

2

PIONIER BISKUPNICA

ORZEŁ RYCHNOWY

2:7

3

SKRA BINCZE

ZNICZ GLĘDOWO

3:0

4

KOŁDOWO

KOLEJARZ WIERZCHOWO

4:4

5

MMA MOSINY

GROM BARKOWO

3:0

5 KOLEJKA 28.05.2017

1

ZEFIR POLNICA

ORZEŁ RYCHNOWY

3:2

2

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

ZNICZ GLĘDOWO

3:0

3

PIONIER BISKUPNICA

KOLEJARZ WIERZCHOWO

6:5

4

GROM BARKOWO

SKRA BINCZE

0:3

5

KOŁDOWO

MMA MOSINY

16:7

6 KOLEJKA 4.06.2017

 

1

ZEFIR POLNICA

ZNICZ GLĘDOWO

3:0

2

ORZEŁ RYCHNOWY

KOLEJARZ WIERZCHOWO

11:4

3

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

GROM BARKOWO

3:0

4

PIONIER BISKUPNICA

MMA MOSINY

7:8

5

KOŁDOWO

SKRA BINCZE

9:1

 

7 KOLEJKA 11.06.2017

1

ZEFIR POLNICA

KOLEJARZ WIERZCHOWO

3:2

2

ZNICZ GLĘDOWO

GROM BARKOWO

3

ORZEŁ RYCHNOWY

MMA MOSINY

8:7

4

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

KOŁDOWO

3:0

5

PIONIER BISKUPNICA

SKRA BINCZE

4:2

 

8 KOLEJKA 18.06.2017

1

ZEFIR POLNICA

GROM BARKOWO

3:0

2

KOLEJARZ WIERZCHOWO

MMA MOSINY

Mecz przełożony

3

ZNICZ GLĘDOWO

KOŁDOWO

0:3

4

ORZEŁ RYCHNOWY

SKRA BINCZE

22:0

5

PIONIER BISKUPNICA

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

7:3

 

9 KOLEJKA 25.06.2017

1

RYCHNOWY

KRZEMIENIEWO

16:5

2

ZEFIR POLNICA

MMA MOSINY

5:3

3

GROM BARKOWO

KOŁDOWO

0:3

4

KOLEJARZ WIERZCHOWO

SKRA BINCZE

6:4

5

ZNICZ GLĘDOWO

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

0:3

 

 

 

1 KOLEJKA 18.09.2016

1

MMA MOSINY

SKRA BINCZE

4:2

2

GROM BARKOWO

PIONIER BISKUPNICA

0:7

3

ZEFIR POLNICA

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

2:1

4

ZNICZ GLĘDOWO

ORZEŁ RYCHNOWY

4:6

 

2 KOLEJKA 25.09.2016

1

MMA MOSINY

PIONIER BISKUPNICA

4:7

2

GROM BARKOWO

ORZEŁ RYCHNOWY

0:3

3

ZEFIR POLNICA

ZNICZ GLĘDOWO

4:5

4

SKRA BINCZE

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

9:4

 

3 KOLEJKA 02.10.2016

1

MMA MOSINY

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

6:7

2

SKRA BINCZE

ZNICZ GLĘDOWO

5:6

3

PIONIER BISKUPNICA

ORZEŁ RYCHNOWY

6:4

4

GROM BARKOWO

ZEFIR POLNICA

5:3

 

 

4 KOLEJKA 09.10.2016

1

MMA MOSINY

ORZEŁ RYCHNOWY

5:5

2

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

ZNICZ GLĘDOWO

7:4

3

PIONIER BISKUPNICA

ZEFIR POLNICA

1:2

4

GROM BARKOWO

SKRA BINCZE

3:2

 

x

LZS KOŁDOWO

PIONIER BISKUPNICA

7:2

 

5 KOLEJKA 16.10.2016

1

MMA MOSINY

ZNICZ GLĘDOWO

Zmiana terminu meczu

2

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

GROM BARKOWO

5:11

3

ORZEŁ RYCHNOWY

ZEFIR POLNICA

3:3

4

PIONIER BISKUPNICA

SKRA BINCZE

8:5

 

x

LZS KOŁDOWO

ZNICZ GLĘDOWO

8:1

 

6 KOLEJKA 23.10.2016

1

MMA MOSINY

ZEFIR POLNICA

0:3

2

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

PIONIER BISKUPNICA

5:2

3

ORZEŁ RYCHNOWY

SKRA BINCZE

7:5

4

GROM BARKOWO

ZNICZ GLĘDOWO

14:6

 

x

LZS KOŁDOWO

KRZEMIENIEWO

8:1

 

7 KOLEJKA 30.10.2016

1

MMA MOSINY

GROM BARKOWO

7:13

2

ZNICZ GLĘDOWO

PIONIER BISKUPNICA

0:3

3

ZEFIR POLNICA

SKRA BINCZE

7:6

4

ORZEŁ RYCHNOWY

KRZEMIEŃ KRZEMIENIEWO

6:6

 

x

LZS KOŁDOWO

GROM BARKOWO

8:2

 

x

LZS KOŁDOWO

ZEFIR POLNICA

6:5

 

 

x

LZS KOŁDOWO

ORZEŁ RYCHNOWY

3:1

 

x

LZS KOŁDOWO

SKRA BINCZE

12.11.2016 19:00 Człuchów Orlik Bursa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  



Facebook
Oferta inwestycyjna
Biuletyn Informacji Publicznej
Język migowy
Chojnicko-Człuchowski Miejski Obszar Funkcjonalny


POGODA
  

REKLAMA
  

  
© 2008 - 2017 Człuchów Strona głównaAktualnościBiuletyn Informacji Publicznej